سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

chat state

شنبه 30-4-97
logo-samandehi
آگهی سراسری پذیرش نمایندگی اکسپرس(95) پست الکترونیکی

 

 

 

"اطلاعیه شرایط نمایندگی اکسپرس سراسری"

"شرکت کارآفرینان در یک طرح سراسری و بزرگ در سراسر کشور از همه شهرستانها نماینده فعال می پذیرد. (از تاریخ 95/2/1 الی 95/12/29)"

شرکت کارآفرینان از هر شهر یک یا چند نفر نماینده فروش میپذیرد که بصورت انحصاری نمایندگی را در سالهای بعد به آنها واگذار می نماید و برای هر نماینده 40 فروشگاه از جمله فروشگاههای موبایل و کامپیوتر لوازم خانگی ولوازم آرایشی بهداشتی ، مواد غذایی، پوشاک ،رستوران ،و حتی وسایل بازار روز و حتی میوه و تره بار و ... تا 40 فروشگاه در اختیارشان قرار داده همراه با یکسری پیک موتوری که کار حمل کالای مشتری را از فروشگاه به درب منزل مشتری انجام دهد و باید این حمل کالا از زمان سفارش مشتری تا تحویل کالا زیر 2 ساعت انجام شود و هدایت و مدیریت این پروسه و فرستادن پیک به فروشگاه و ... توسط نمایندگی انجام میشود و ان هم با توجه به پنل ها و سامانه های یکپارچه ای است که شرکت برای آنها راه اندازی نموده است و سود آوری بالایی هم برای نمایندگی دارد به طور متوسط از 10میلیون  الی 30 میلیون تومان در ماه . برای مثال فرض بگیرید 40 فروشگاه دارید هر فروشگاه روزانه فقط 500 هزار تومان نیز فروش داشته باشد جمعا میشود 40*500000=20 میلیون تومان که 5% فروش متعلق به نمایندگی است که میشود روزانه 1000000 (یک میلیون تومان) که ماهیانه 30 میلیون تومان میشود و هزینه نمایندگی نیز فقط اجاره مکان و هزینه های جاری دفترش مثل کاربر و هزینه آب و برق خواهد بود که بسیار نا چیز است مثلا یک الی دو میلیون میشود و مابقی آن سود است . 

** مزایای نمایندگی اکسپرس:

1-      داشتن یک شغل پر درآمد ( این درآمد از ماههای اول از حداقل 5 میلیون در ماه شروع شده و دست کم تا 20 الی 30 میلیون در ماه های بعد و در سالهای بعد پیش بینی 2الی3 برابر این مبلغ برای نماینده خواهد رفت و این سودآوری تا زمان اتمام قرارداد اولیه و تمدید آن تا سالها بعد در شهر خود در کنار خانواده و دوستان ادامه خواهد داشت.

2-      داشتن بیمه تامین اجتماعی که هم خود و خانواده خود میتوانید در حین کار و تا پس از سالها از مزایای آن استفاده نمایید.(علاوه بر این هر نماینده باعث اشتغال زایی حداقل 40 کاربر برای فروشنده گان و 10 نفر پیک موتوری برای حمل و جابجایی کالا و حتی دهها نفر بازاریاب خواهد بود.

3-      میتواند یک منبع درآمد همیشگی و دائمی تا سالهای سال برای شما باشد که پس از طی دوره مقرر میتوانید نماینده رسمی  و انحصاری شرکت باشید.و از خدمات و مزایای طرح های شرکت در سالهای آتی بهرمند گردید و از حمایت مستقیم شرکت در موارد مختلف برخوردار خواهید بود.

4-      مهمتر از همه اینکه با گذشت زمان میزان سود آوری هر روز بیشتر شده و با ورود هر مشتری در محدوده شهر نماینده ، یک مبلغ قابل توجهی به سود و درآمد نماینده اضافه میشود و با کمی تبلیغات و بازاریابی این سود چندین برابر نیز خواهد شد.(در شهرهای پر جمعیت که نماینده دارای فعالیت خوب تبلیغاتی و بازاریابی نیز باشد تا حداقل ماهیانه 50 میلیون تومان در ماه نیز براورد میشود که برای نمایندگی سودآوری داشته باشد).

5-      نمایندگی درسود فروش تمام محصولات  شرکت و کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت وهمه پروژه های انجام  شده در محدوده آن نمایندگی شریک بوده و سهم قابل توجهی از این سودها و قراردادها به نمایندگی میرسد.(در قراردادهای میلیاردی یا چند صد میلیونی نماینده میتواند سودی تا معادل صد میلیون تومان نیز از هر قرارداد شرکت نیز داشته باشد).

6-      نماینده میتواند با توجه به اعتبارش و فعال بودنش وام های مورد نیاز خودش را بدون وثیقه از صندوق شرکت دریافت نماید.

7-      شرکت طرح ها و برنامه های بسیار گسترده ای در آینده دارد که در صورت تمایل نمایندگی در اولویت واگذاری آن طرح ها می باشد.

8-      نمایندگان فعال مورد طرح های تشویقی قرار گرفته و تسهیلات ویژه ای به آنها اعطا میشود و دهها مزایای دیگر که مجالش در اینجا نیست ...

 

** شرایط اولیه نمایندگی اکسپرس:

1-      تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

2-      نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

3-      داشتن پایان خدمت وظیفه عمومی و یا کارت معافیت دائم (برای آقایان).

4-      داشتن حداقل دیپلم به بالا(مدارک تحصیلی در کلیه رشته های مدیریت وبازرگانی و فروش و کامپیوتر وبرنامه نویسی و itدر اولویتند).

5-      آشنایی کامل با کامپیوتر و توانایی کار با اینترنت (کسانی که در این زمینه ها تجربه دارند در اولویت هستند).(دارای گواهینامهICDL ).

6-      داشتن محل مناسب شخصی یا استیجاری حداقل3*4= 12 متر مربع با حداقل 2 خط تلفن و یک خط اینترنت پر سرعت(ADSL)+ رایانه و...

7-      حداقل سرمایه اولیه برای شروع کار 5 الی 10 میلیون تومان.

8-      توان در ارائه تضامین مالی مورد نظر شرکت(نقد/چک/سفته/وثیقه/...).

9-      توانمندی در امر بازاریابی ، فروش ، بستن قرارداد ، مدیریت نمایندگی و...( که پس از آموزش توسط شرکت تست گرفته خواهد شد).

10-  داشتن سابقه فعالیت در زمینه عرضه کالا و نمایندگی(تجربه مدیریتی و بازاریابی و فروش وعقد قرارداد و ....) امتیاز ویژه محسوب میشود.

 

 

** مراحل انجام کار:

ابتدا در صورتیکه دارای شرایط اولیه نمایندگی هستید فرم مربوط به " درخواست نمایندگی اکسپرس" را با دقت پر نمایید و آن را ارسال نمایید تا پس از بررسی ظرف 24 الی 48 ساعت بعد از آن ، با شما از طرف مدیریت نمایندگی شرکت تماس حاصل نمایند.و بعد از مصاحبه قراردادها و شرایط و مدارک را بصورت مکتوب برای شما ایمیل خواهند نمود.و در صورت موافقت شما با قرارداد و امضاء آن در مرحله دوم نامه های تکمیل مدارک برای شما ارسال خواهد شد و پس از تکمیل مدارک از طرف شما ، در مرحله سوم نوبت کارشناسی دریافت کرده و پس از بازدید کارشناسان شرکت و موافقت آنها در محل نماینده قرارداد نمایندگی به همراه کد نمایندگی به شما اعطا شده و سپس قراردادهای مربوط به فروشگاههای زیر مجموعه شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت که پس از مشخص شدن فروشگاهها شرکت با اعلام آمادگی نمایندگان در سراسر کشور تبلیغات اطلاع رسانی خود را در رسانه های جمعی و گروهی شروع کرده و همزمان مشتریان بصورت اینترنتی ، تلفنی و سامانه گویا و sms میتوانند خریدهای کاملا سریع السیر و رایگان (بدون گرفتن کرایه حمل بار) را از شرکت انجام داده و نمایندگی نیز به همراه فروشگاهها و پیک های تحت اختیارش کار و فعالیت خود را شروع نمایند.

به امید موفقیت روز افزون برای شما

 

 

"والسلام"

 

برچسب ها:          
 

"والسلام"

 

نظرات  

 
0 حسین طباطبایی پنجشنبه 09 مهر 1394 ، ساعت 11:26
salam.kash mishod avval dore mizashtid o emtahan migereftid va bade oun har ki ke ghabool mishod eghdam be sharayete zekr shode mipardakht.ba sepas
پاسخ
 
 
+2 مرتضی چهارشنبه 11 آذر 1394 ، ساعت 16:58
دیگه وقتی داری میگین به چند نفر ، بعدش دیگه انحصاری معنایی نداره
پاسخ
 
 
0 افشین شیخ احمدی چهارشنبه 11 آذر 1394 ، ساعت 23:02
با سلام
من میخواهم در این زمینه یا زمینه های دیگر با شما همکاری نماییم اما توضیحات این که دقیقآ چه کاری انجام میدهید خیلی گنگ و نا مفهوم است ادم نمیداند قرار است چه کاری انجام دهد؟ تا کار و توضیحاتتان روشن وشفاف نباشد بعید میدانم کسی با شما همکاری وخصوصآ سرمایه گذاری نماید.
با تشکر منتظرپاسختان هستم
افشین شیخ احمدی سنندج
پاسخ
 
 
0 مدیر سایت پنجشنبه 24 دی 1394 ، ساعت 16:29
با سلام خدمت همه دوستان
در مورد نمایندگی اکسپرس باید دوستان فرم نمایندگی اکسپرس را تکمیل و ارسال نمایند تا از طرف واحد اداری شرکت با انها تماس گرفته شود و توضیحات کامل همراه با قرارداد و مدارک مورد نیاز برای آنها ارسال شود.
با تشکر
پاسخ
 
 
0 محسن پنجشنبه 13 خرداد 1395 ، ساعت 21:52
با سلام
میخواهم نمایندگی اکسپرس را در شهرستان خودم بگیرم راهنمائی کنید شماره تماس ۰۹۹۰۶۶۰۳۲۲۵ احمدی
پاسخ
 

تماس با ما

address

آدرس دفتر مرکزی: تهران،خیابان ولیعصر، دفتر مرکزی شرکت کارآفرینان نوین تجارت (شعبه 1: بوشهر، کنگان، عسلویه)

tell

تلفن دفتر تهران:  24520917(021)       تلفن دفتر عسلویه: 37244767 (077)

fax فکس :  -(داخلی 8) 24520917(021)
e-mail ایمیل : info@karnovintejarat.com

 

خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

آخرین اخبار

وب سایت شرکت کارآفرینان نوین تجارت منتشر شد(93)

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت کارآفرینان نوین تجارت منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی...

تکمیل کادر پرسنلی شرکت(93-94)

نیاز فوری به آقا یا خانوم  برای تکمیل کادر پرسنلی شرکت (95)

 

۱.مدیر اجرایی حداقل 5 سال سابقه اجرایی در پروژه های مختلف را داشته باشد.

2.مشاور اقتصادی در رشته های مدیریت اقتصادی...

استخدام پخش کننده تبلیغات برگه ای(93)

 

تبلیغات برگه ای (بصورت پاره وقت400000 تومان بدون بیمه، تمام وقت700000 تومان همراه  با بیمه)

 

۱- شما می توانید حضوری اقدام کنید 

۲-شما می توانید در قسمت  همکاری...

استخدام کارشناس فضای سبز(93)

 

استخدام کارشناس فضای سبز

الف) شرایط عمومی استخدام:  

1-    داشتن تابعیت ایران

2-    انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای...

نیازمندی ماشین آلات و نیروی انسانی(93-94)

شرکت کارآفرینان نوین تجارت جنوب

به تعدادی وسایل نقلیه به شرح زیر نیاز دارد:

1_انواع اتوبوس و مینی بوس مدل های بالا با تمام امکانات رفاهی (10دستگاه...


ادامه اخبار »