سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

chat state

شنبه 30-4-97
logo-samandehi
آگهی سرمایه گذاری و مشارکت سراسری(پذیرش محدودتا سقف نهایتاً یک میلیارد تومان سرمایه گذاری پیش بینی شده در فاز اول){با سودی معادل 10 برابر سرمایه اولیه پس لز سال اول){سال1395}(شروع طرح سرمایه گذاری و پذیرش سرمایه گذار از اول ماه مبارک رمضان) پست الکترونیکی

شرکت کارآفرینان نوین تجارت جهت اجرای پروژه بزرگ و سراسری خود از ابتدای ماه مبارک رمضان پذیرش سرمایه گذاری و مشارکت خود را شروع کرده است.

(اولویت با کسانی است که از ابتدای ماه مبارک زودتر ثبت نام نموده باشند)  ( فرصت شما تا تکمیل مبلغ یک میلیارد تومان برآورد فاز اول پروژه).

جهت اطلاعات بیشتر متن زیر را مطالعه بفرمایید:    جهت پذیرش و ثبت نام لطفاً از قسمت فرمها فرم سرمایه گذاری و مشارکت را تکمیل و ارسال نمایید.

(تا ظرف 24 ساعت مدیریت واحد سرمایه گذاری و سهام شرکت با شما تماس و قرارداد و طرح را برای شما ارسال نمایند.)

 

با سلام
سرمایه گذار محترم
شرکت کارآفرینان نوین تجارت از ماه مبارک رمضان شروع به سرمایه گذاری و مشارکت در فاز اول پروژه بزرگ و سراسری اکسپرس سرویس نموده است.
از آنجاییکه سرمایه گذاری در این مرحله محدود میباشد اولویت با سرمایه گذارانی است که قرارداد سرمایه گذاری خود را تا قبل از رسیدن به سقف تکمیل سرمایه در مرحله اول که از صد میلیون شروع و تا یک میلیارد تومان نهایت سقف آن میباشد و با رسیدن به این سقف ظرفیت کامل و از پذیرفتن سرمایه گذار جدید معذور خواهیم بود.
لطفاً توافقنامه سرمایه گذاری خود را که در 12 صفحه بصورت عکس و jpgمی باشد (و یا در صورت داشتن pdf  یک فایلpdf  نیز برای راحتی شما ضمیمه شده است(مطالعه نمایید.
و سپس در صورت هر گونه سوال میتوانید با شماره 09175548098تماس حاصل نمایید.
این یک فرصت استثنایی سرمایه گذاری است چون این شرکت با یک زیر ساخت کارآفرینی و با اعتقاد به توافقات برد برد و با برنامه تقسیم سود بطور مساوی با سرمایه گذار و شریک با پر سودترین طرح سراسری در کشور که پس از چند سال تحقیق و بررسی و اجرای زیر ساخت های آن هم اکنون اماده اجرایی شدن میباشد.
این طرح بنام طرح اکسپرس سرویس سراسری نام گرفته است.
اکسپرس سرویس یعنی خدمات سریع السیر
اکسپرس سرویس یک خدمات دهنده سریع السیر کالا و خدمات در محل مشتری و در سراسر کشور می باشد
به همین سبب ما در فاز اول در سه حوزه خرده فروشی ، عمده فروشی و خدمات در سراسر کشور استارت اولیه را زده ایم.
به خاطر بوجود آوردن یک زیر ساخت سخت افزاری یا تجارت فیزیکی و یک زیر ساخت نرم افزاری یا تجارت الکترونیکی شرکت در ابتدای امر شروع به واگذاری نمایندگی در مرکز کلیه استانها نموده است که در حال حاضر از اردیبهشت ماه 10 استان واگذار شده و 20 استان دیگر نیز در ماههای دیگر واگذار خواهد شد و پس از آن اقدام به نمایندگی در تمامی شهرستانهای هر استان خواهد نمود.(نزدیک به حداقل 400 نمایندگی در تمامی شهرستانهای ایران.)
که با توجه به بوجود آوردن یک سیستم نرم افزاری بسیار قوی و بین المللی که از فروشگاههای بزرگی همچون ابی و امازون الهام گرفته است و پس از دو سال کار شبانه روزی مهندسین ایرانی آن را تیم فنی اکسپرس سرویس بومی سازی نموده و آماده اجرا نموده اند.
که با این زیر ساخت نرم افزاری تمامی سیستم خرید و فروش بصورت الکترونیکی در دست تمامی مشتریان می باشد و همه مردم چه بر روی موبایل و چه کامپیوتر و لپ تاپ میتوانند استفاده نمایند و خرید روزانه خود را از بازار چه در شهر خود و چه در شهرهای دیگر در ایران انجام دهند اگر در شهر خود از هر فروشگاهی و هر صنفی که مایل باشند خرید نمایند در کمتر از 1 الی 2 ساعت در منزل یا محل کار خود میتوانند آن کالا را بصورت رایگان یعنی بدون هیچ کرایه ای تحویل بگیرند.
حتی مشتری میتواند یک کالا را در چندین فروشگاه در شهر خود تنها با موبایل خود و از روی سایت اکسپرس سرویس مقایسه و بررسی نماید و ارزانترین و با کیفیت ترین آن که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی هستند خرید نماید.
دنیایی از رقابت در بازار تجارت برای فروشگاهها و انتخاب بسیار زیاد برای مشتریان.
علاوه بر خریدهای اینترنتی به این گونه که برای اولین بار است در ایران این سیستم پایه ریزی شده است میتوانند بصورت تلفنی و حتی حضوری هم از فروشگاههای تحت قرارداد اکسپرس خرید نمایند وشامل دهها مزایا از اکسپرس شوند.
این فقط در بحث ارائه کالا خرده فروشی به مشتریان هست که در هر شهر حداقل با 50 صنف فروشگاهی جهت ارائه  این کالاها به مشتریان قرارداد همکاری و فروش یسته میشود.
علاوه بر آن شرکت کارآفرینان با بوجود آوردن یک بازار بزرگ عمده فروشی در بستر اینترنت و الکترونیکی برای اولین بار هر کارخانه و تولید کننده یا وارد کننده ای میتواند کالاها و محصولات عمده خود را در این بازار عمده فروشی قرارداده و در سراسر کشور خریداران عمده و فروشگاهها با قیمت بسیار مناسب بدون واسطه و راحت با اکسپرس خرید نمایند و بار خود را در محل با سیستم حمل و نقل اکسپرس تحویل بگیرند از تمام بازار ارزانتر و با ضمانت تحویل خواهند گرفت.
اکسپرس علاوه بر آن شروع به همکاری و بستن قراردادهایی با شرکت های تولید کننده و کارخانجات و وارد کننده ها و کشاورزان جهت خرید و فروش و عرضه کالا و محصولات آنها به بازار خود و دیگر بازار های نیازمند خرید بی واسطه و ارزان عرضه مینماید.
اکسپرس همچنین در فاز خدمات خود نه تنها خدمات پس از فروش کلیه شرکتهای گارانتی کننده و دیگر شرکتهایی که قرارداد  خرید و فروش بسته انجام میدهد، همه موارد را برای مشتریان خود بصورت رایگان، کار تعمیر، تعویض و .. را در محل مشتری انجام داده و سود و هزینه خود را از شرکتهای طرف قرارداد دریافت میدارد.
علاوه بر خدمات پس از فروش اکسپرس خدمات تعمیرات در محل مشتری از جمله تعمیرات لوازم خانگی ، برقی ، الکترونیکی و کامپیوتر و ...  انجام میدهد چه آن کالا را مشتری از اکسپرس خریده باشد چه از دیگر فروشگاهها ، اکسپرس بصورت سریع السیر در محل مشتری وسیله و کالای مشتری را تعمیر و سرویس خواهد نمود.
و همچنین در زمینه خدمات اکسپرس در نظر دارد فازهای خدماتی بسیاری را بصورت ساماندهی شده بر روی سرورهای خود بصورت الکترونیکی پایگذاری نمایدکه از ان به بعد انقلاب بزرگی در تجارت و دریافت خدمات الکترونیکی بصورت سریع السیر و آنی در محل مشتری در ایران رخ خواهد داد.
ما انچه که دیگر کشورها سال پیش به فناوری آن دست پیدا کرده اند هم اکنون آن را در ایران پیاده سازی نموده ایم که در این طرح بزرگ و پر سود که بعلت از میان برداشتن واسطه ها و همچنین الکترونیکی کردن تجارت و در دسترس بودن همه بازار، راهی برای همگان جهت تجارت در هر دو عرصه الکترونیکی و فیزیکی باز شده است که هر فردی به اندازه ظرفیت خود از این بازار میتواند سود و درآمدهای بسیاری کسب نماید. بهمین علت در تمام موارد کمیسیون ها و سودهای بسیاری به سمت اکسپرس سرازیر خواهد شد که نسبت به تجارت در بازار سنتی بسیار کم هزینه تر و نامحدود و بسیار سریع و پر سود خواهد بود.
لذا برای اجرایی نمودن همه فازهای این طرح بزرگ اکسپرس نیازمند مشارکت و سرمایه گذاری افراد حقیقی و حقوقی است افراد سرمایه گذاری که به دنبال یک سرمایه گذاری امن و با دوام و پر سود هستند میتوانند در اکسپرس سرمایه گذاری نموده و سالها از سود  اکسپرس استفاده نمایند و بعنوان وفادارترین شرکاء و سهامداران و سرمایه گذاران اکسپرس باشند.
بطوری که دیگر نیاز به جذب سرمایه گذار و شریک دیگری نباشد.
در پایان مثالی جهت برآورد سود حداقلی شما سرمایه گذار محترم زده خواهد شد که شما میتوانید این حداقل را مبنای برنامه ریزی و محاسبات مالی خود قرار دهید.
ما این موارد را حداقل و حتی در پایان سال اول در نظر گرفته ایم که به جرات میتوان گفت چندین برابر این مثال را شما فرض نمایید اما ما بخاطر حسن نیت و این حداقل را برای شما  مثال میزنیم:
در بحث خرده فروشی:
اگر در پایان سال اول ما ما از  بین 400 شهر و نمایندگی فقط 40 نمایندگی را واگذار و نیمه فعال حتی در نظر بگیریم
و هر نمایندگی فقط 40 فروشگاه را تحت قرارداد خود داشته باشد یعنی تقریباً از هر صنفی فقط یک فروشگاه
و اگر روزانه بصورت تقریبی هر فروشگاه از طریق اکسپرس فقط یک یا چند مشتری ناچیز داشته باشد مثلا یک موبایل فروشی یک موبایل بفروشد به قیمت مثلا 500 هزار تومان یا یک لوازم خانگی یک ماشین لباسشویی یا یک وسیله برقی دیگر بفروشد 500 هزار تومان و فرضا برای همه فروشگاه ها به همین فروش اکتفا کنیم مثلا هر فروشگاه روزانه فقط 500 هزار تومان از فروش یک یا چند کالایش بدست آوردو تقریباً حداقل 5درصد کمیسیون اکسپرس خواهد بود که داریم:

پس 40 فروشگاه ضرب در 500 هزار تومان فروش روزانه هر یک مساوی است با 20 میلیون تومان
که 5 درصد اکسپرس میشود 1 میلیون تومان در روز
پس در بحث خرده فروشی =1 میلیون در روز سود اکسپرس که ضرب 30 روز (یکماه) مساوی است با 30 میلیون که باز ما 10 میلیون نیز بخاطر هزینه ها کسر و فقط 20 میلیون در ماه را در نظر میگیریم.

(40 * 500،000 = 20،000،000 تومان فروش روزانه کلیه فروشگاههای تحت قرارداد یک نمایندگی) 

 (20،000،000 * 5% = 1،000،000 تومان کمیسیون روزانه شرکت)

(30 روز* 1،000،000 تومان کمیسیون = 30،000،000 تومان سود ماهیانه شرکت)

(30،000،000 – 10،000،000 تومان هزینه ها = 20،000،000 تومان سود خالص ماهیانه خرده فروشی)

پس خرده فروشی ماهیانه 20 میلیون تومان.


در بحث عمده فروشی هم فرض بگیریم:
 فقط برای چند فروشگاه در یک شهر کالا را بصورت عمده ببریم مثلا هر هفته ای یک بار عمده جمعا 4 تا 10 تن در ماه و از هر تن هم 500 هزار تومان سود داشته باشیم در 40 تن مساویست با 20 میلیون تومان سود

( 40تن * 500،000 سود هر تن=20،000،000 تومان در ماه سود عمده فروشی)

مساویست با 20 میلیون تومان سود
پس در عمده فروشی هم مثل خرده فروشی 20 میلیون سود لحاظ شود


در بحث خدمات :

خدمات هم همانطور که میدانید بیشترین سود در این بحث است چون کالایی نیست که مایه و سرمایه ای صرف آن شده باشد و شما قیمت آن را داده باشید بلکه بیشتر دستمزد و ارائه خدمات متفاوت است که بیشتر درآمد آن سود میباشد و همیشه خدمات دارای سود بیشتری نسبت به کالا است و ما بصورت مجمل برای آن فقط سود 10 میلیون در ماه را در نظر میگیریم.

(10،000،000 تومان سود خدمات)                     در خدمات هم حداقل ماهیانه 10 میلیون تومان


پس  در نتیجه ما داریم برای هر نمایندگی در هر شهر در ماه:
خرده فروشی 20 میلیون سود
عمده فروشی 20 میلیون سود
و خدمات 10 میلیون سود
جمعاً مساوی است با 50 میلیون سود برای هر یک شهر
و اگر همانطور که در بالا گفته شد ما فقط 40 شهر را پس از یکسال فعال داشته باشیم پس در سال دوم از ماه اول:


 40 شهر ضرب در 50 میلیون تومان در ماه مساویست با 2میلیارد تومان
( 40 شهر * 50،000،000  تومان درآمد ماهیانه در هر شهر= 2،000،000،000 تومان درآمد کل شهرها در هر ماه)

پس دو میلیارد در ماه  سود آوری این پروژه و طرح اکسپرس خواهد  بود.
که در سال شاید بالغ بر بیست میلیارد سود دهی باشد
یعنی 10 برابر سرمایه گذاری اولیه آن هم در حداقل.
شاید با خود فکر کنید مگر میشود حتما این اعداد و ارقام اشتباه است.
خیر میتوانید بارها و بارها حساب نمایید حتی میتوانید نصف یا یک دهم ان را نیز محاسبه نمایید هر طور که خود میخواهید دو  دو تا چهار تا کنید باز هم سود آن را به عینه خواهید دید.
ما در این طرح بزرگ پس از چندین سال تحقیق و بررسی  و اجرا نمودن زیر ساخت نرم افزاری آن که همه موارد بصورت اتوماتیک سیستم آن را محاسبه مینمایداز خرید و فروش مشتری گرفته (که همه سفارشات بر روی موبایل مشتری و حتی فروشنده و نمایندگی و شرکت لحظه به لحظه اتوماتیک انجام میشود) تا سیستم حمل و نقل و رهگیری اتوماتیک مرسوله و حتی براورد کمیسیون هر محصول از ریز ترین تا درشت ترین همگی سیستم اتوماتیک بدون نیاز به هیچ عملیات انسانی (که کوچکترین اشتباهات نیز با خطای انسانی پیش نیاید) این سیستم برنامه ریزی شده حتی تمامی پرداخت ها بصورت اتوماتیک خود سیستم آنلاین بانک ملت قرارداد بسته شده و اتوماتیک انجام میشود.
ما سیستمی را برنامه ریزی کرده ایم که در دنیا بی نظیر است چه رسد به ایران.
و از آخرین و بیشترین تکنولوژی روز دنیا در این سیستم استفاده شده است.
سرمایه گذار گرامی ما خود را بی نیاز حمایت شما نمیدانیم و بابت این همکاری حاضریم سود بسیار خوبی نیز به شما دهیم که شما هرگز در سیستم دیگری شاید نتوانید آن را بیابید و همچنین این سیستم همانند ماشین پولسازی است که از قطره قطره ها الهام گرفته و روز به روز به قطره های آن اضافه شده و شما در جریان آن راحت میتوانید از آن دریا سهم خود را دریافت نمایید و هر چه بیشتر بگذرد با گذر زمان سود آن بیشتر خواهد شد.
سرمایه گذار محترم پس از مطالعه توافقنامه آن را پرینت گرفته و امضاء نمایید و به همین ایمیل  ارسال نمایید:
این آدرس ایمیل در حال حاضر در مقابل رباتهای اسپم یاب محافظت می شود برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید
 
تا نوبت برای جلسه کارشناسی و نشست سرمایه گذاری با شما داده شود و  کارشناسان  سرمایه گذاری به مکان شما مراجعه نمایند.

 

با تشکر مدیریت سرمایه و سهام شرکت کارآفرینان نوین تجارت

 

 

نظرات  

 
0 سيروس رضايي جمعه 22 آبان 1394 ، ساعت 20:18
با عرض سلام و درود فراوان.
اينجانب در زمينه فروش و بازاريابي و مديريت و ... داراي يازده سال سابقه كار ميباشم.
و علاقه فراوان به همكاري با شركت محترم شما را دارم
در ضمن من يك ايده بسيار پرسود در زمينه توليد يك محصول غذايي پرسود و ناب را براي شما دارم.
اميدوارم كه افتخار همكاري با شركت محترم شما را در سطح استان همدان داشته باشم.
با سپاس فراوان:
سيروس رضايي
Tel:09355926884
پاسخ
 
 
0 مدیر سایت سه شنبه 26 آبان 1394 ، ساعت 01:43
جناب رضایی خواسته شما به مدیریت ارجاع شد به زودی از طرف مدیریت شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد..
پاسخ
 
 
0 محمد سه شنبه 10 آذر 1394 ، ساعت 08:46
با سلام.ینده کارشناس ارشد مدیریت محیط زیستHSE هستم.دارای حدود 4 سال سابقه مدیریتی در پروژه های بسیار بزرگ کشور.مایل به همکاری در زمینه های کاری مورد درخواست
باتشکر
پاسخ
 

تماس با ما

address

آدرس دفتر مرکزی: تهران،خیابان ولیعصر، دفتر مرکزی شرکت کارآفرینان نوین تجارت (شعبه 1: بوشهر، کنگان، عسلویه)

tell

تلفن دفتر تهران:  24520917(021)       تلفن دفتر عسلویه: 37244767 (077)

fax فکس :  -(داخلی 8) 24520917(021)
e-mail ایمیل : info@karnovintejarat.com

 

خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

آخرین اخبار

وب سایت شرکت کارآفرینان نوین تجارت منتشر شد(93)

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت کارآفرینان نوین تجارت منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی...

تکمیل کادر پرسنلی شرکت(93-94)

نیاز فوری به آقا یا خانوم  برای تکمیل کادر پرسنلی شرکت (95)

 

۱.مدیر اجرایی حداقل 5 سال سابقه اجرایی در پروژه های مختلف را داشته باشد.

2.مشاور اقتصادی در رشته های مدیریت اقتصادی...

استخدام پخش کننده تبلیغات برگه ای(93)

 

تبلیغات برگه ای (بصورت پاره وقت400000 تومان بدون بیمه، تمام وقت700000 تومان همراه  با بیمه)

 

۱- شما می توانید حضوری اقدام کنید 

۲-شما می توانید در قسمت  همکاری...

استخدام کارشناس فضای سبز(93)

 

استخدام کارشناس فضای سبز

الف) شرایط عمومی استخدام:  

1-    داشتن تابعیت ایران

2-    انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای...

نیازمندی ماشین آلات و نیروی انسانی(93-94)

شرکت کارآفرینان نوین تجارت جنوب

به تعدادی وسایل نقلیه به شرح زیر نیاز دارد:

1_انواع اتوبوس و مینی بوس مدل های بالا با تمام امکانات رفاهی (10دستگاه...


ادامه اخبار »