برای کسانی که یک ایده تجاری دارند اما سرمایه ای برای شروعش ندارند، KickStarter اهمیت زیادی دارد.            www.kickstarter.com      

(این یک سایت خارجی است که متاسفانه در ایران نیز سرویس دهی ندارد)   و حالا یک سایت ایرانی  شرکت کارآفرینان ایده آفرین نوین تجارت جنوب      {ما هم میتوانیم }   

{و ما به همین علت بر آن شدیم که وب سایتی را در ایران راه اندازی کنیم که ایده های جوانان خلاق و ایده گذار و همه مردان و زنان خوش فکر و با تجربه را بتواند جمع آوری کرده و در راه رسیدن آن ایده ها به مرحله اجرا آنها را یاری نماید. ما تمامی ایده ها را بررسی و در صورتی که توسط کمیته فنی ایده گذاری این شرکت رأی بیاورد در آن ایده هر چند  فقط یک طرح اولیه نیز باشد مشارکت کرده و در جهت اجرایی شدن ایده از مرحله امکان سنجی ، تحقیقات بازار ، نمونه اولیه تا سرمایه گذاری کامل طرح و تولید انبوه و اجرایی شدن کامل طرح در کنار شماست شما خود جزیی از تیم اجرایی آن ایده خواهید بود و بعنوان صاحب ایده شناخته میشوید و در نتیجه در سودآوری آن ایده نیز شریک هستید و تمامی ایده هایی که با مشارکت این شرکت راه اندازی و اجرایی میشود بنام این شرکت و شخص ایده گذار مشترکاً ثبت شده و شرکت سرمایه گذاری طرح را بعهده میگیرد که این سرمایه گذاری میتواند حتی توسط هزاران کاربری که در این سایت عضو هستند نیز پس از اطلاعیه پذیرش سرمایه گذاری صورت گیرد و یک مشارکت همگانی در سطح کلان با سود آوری بالا برای سالهلی متمادی ادامه داشته باشد و این یکی از بزرگترین اهداف این شرکت میباشد . هزاران ایده در سر ما و فکر ما می باشد که هرگز تحقق نمیابد و علت آن نیز میتواند ترس از اجرایی نشدن ، تنها بودن و نداشتن یک تیم اجرایی فنی و حتی نداشتن سرمایه اولیه طرح و حتی باور نداشتن ایده بزرگ خود میباشد که آن را کوچک و خنده دار میدانید ولی اگر بزرگتر به آن نگاه کنید یک ایده بزرگی است که شما را به ثروت و هزاران نیاز را برآورده خواهد ساخت ، پس به ایده های خود بزرگ نگاه کنید}

این شرکت پشتیبان شما در همه مراحل ایده شماست و آن را برای شما اجرایی خواهد نمود پس بشتابید به سوی ایده گذاری طرح خود تا بدانید درهای خوشبختی فقط در چند قدمی شما بود ولی نمیتوانستید آن را ببینید.

 مطالبی از سایت kickstrater.com  : این وب سایت به شما و هر صاحب ایده ی دیگری اجازه می دهد تا نقشه گنج خود را مطرح کنید و مشخص کنید چقدر سرمایه برای راه اندازی اش نیاز دارید. اعضای سایت می توانند روی ایده هایی که به نظرشات جذاب است سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری از ده دلار شروع می شود. بنابراین یک پروژه می تواند یک نفر یا تعداد خیلی بیشتر سرمایه گذار داشته باشد.
اگر گشتی در این وب سایت بزنید، متوجه خواهید شد که ایده بعضی از پروژه ها در عین سادگی انقدر جذابیت داشته اند که سرمایه ای چندین برابر مقدار درخواست شده برای شروع کار ایجاد شود. این یعنی صاحب ایده می تواند با توان بیشتری، کارش را در اندازه بزرگتری شروع کند.

دستبند های چوبی، یکی از همین ایده هاست که به تازگی بر روی کیک استارتر قرار گرفته و برای عملی شدن نیاز به ۱۰۰ دلار دارد. با اینکه هنوز ۲۱ روز برای جمع آوری سرمایه وقت داره اما تا الان ۲۱۱۶ دلار جذب کرده و احتمالا تا پایان مهلتش به رقم خیلی بالاتری خواهد رسید.
ایده برای ساخت دست بندهایی از جنس چوب درختان مرده است . بابی، صاحب این ایده کارش را این چنین معرفی کرده :


اسم من بابی است و از بقایای درخت‌هایی که مرده‌اند، دستبند درست می کنم. من در پنسیلوانیای شرقی بزرگ شدم و همیشه در طبیعت بودم. ساعات بیشماری را به پیاده‌روی و اقامت در خارج شهر می‌پردازم و از این کار بی‌نهایت لذت می‌برم. طبیعت انسان‌ها را به هم پیوند می دهد. چه از گردش در کوه لذت ببرید، چه از قدم زدن در پارک‌ها یا به سواحل بروید، بیشتر از همیشه دلتان می‌خواهد دوستان‌تان کنار شما باشند. طبیعت همیشه ما را دور هم جمع می‌کند.
بعد از این که به نیویورک رفتم، به سرعت ارزش مد و نحوه لباس پوشیدن را فهمیدم. مد نشان می‌دهد که شما که هستید و شخصیت‌تان را در یک نظر آشکار می‌کند. من دوست دارم برای مردم چیزی درست کنم که ظاهری فوق‌العاده داشته باشد و به طبیعت هم لطمه نزند.
دستبندها

وقتی به طرحی فکر می‌کردم، باید به سوال مهمی پاسخ می‌دادم: چطور چیزی بسازم که هم شیک باشد و هم نشانی از طبیعت داشته باشد و مهم‌تر از همه، به طبیعت آسیبی نرساند. پاسخم این بود که از موادی استفاده کنم ، مثل یک درخت افتاده استفاده کنم. پس از هفته‌ها صحبت با دوستان، طراحان، هنرمندان و نجاران، سرانجام به طراحی دستبندهای درختی رسیدم.
درحال حاضر دستبندهای درختی را در سه رنگ درست می کنم: قهوه‌ای جنگلی، رنگ طبیعی چوب و آبنوسی. هر رنگ شخصیتی متفاوت دارد که می توان آن را با لباس‌های مختلف، از پیراهن‌های ساده‌ای که روزها می‌پوشیم تا لباس‌های شب سِت کرد.
  

این ایده انقدر ساده است که مطمئنا چیزی شبیه این بارها به ذهن شما رسیده بود. از این به بعد به تمام ایده های ساده تان، به اندازه یک کسب و کار موفق احترام بگذارید.